پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چرا ماست باید در چیلر ماست / نمایش لبنی و ذخیره سازی نگهداری شود
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چرا ماست باید در چیلر ماست / نمایش لبنی و ذخیره سازی نگهداری شود

2015-01-20

آخرین اخبار شرکت در مورد چرا ماست باید در چیلر ماست / نمایش لبنی و ذخیره سازی نگهداری شود

چرا ماست باید در چیلر ماست / نمایش لبنی و ذخیره سازی نگهداری شود

بسیاری از مردم متوجه خواهند شد که در بسته ماست ماست نیاز به حفظ در 2 ℃ ~ 6 ℃. اما خبرنگاران در چندین سوپرمارکت در پکن متوجه شدند که همه ماست در کلیه یخچال های ذخیره شده ذخیره نمی شود، بسیاری از ماست ها در خارج از فریزر قرار می گیرند. به خصوص در فصل تعطیلات، و برخی از سوپرمارکتها حتی یک مورد از ماست بسته بندی شده با بسته بندی شفاف را که برای فروش در فریزر بیرونی قرار دارد، قرار داده است.

بدون شک دمای محیط بیش از 6 درجه سانتیگراد است اگر در خارج از فریزر قرار داده شود آیا تغذیه ماست تحت تاثیر دمای بالاتر محیط قرار خواهد گرفت ؟

انجمن صنایع لبنی چین و معاون رئيس جمهور Huai Bao به خبرنگاران گفتند که مواد تشکیل دهنده اصلی فعال است باکتری های اسید لاکتیک ماست، که می تواند جلوگیری از تخمیر پروتئین، کاهش گاز روده، و در نتیجه کاهش نفخ، سوء هاضمه و سایر علائم. در شرایط عادی، فعالیت بقای باکتری های اسید لاکتیک در محیط 0 ℃ ~ 4 ℃، اما با دمای محیط باکتری های اسید لاکتیک به سرعت در حال رشد، مرگ سریع، در این مورد نوشیدنی باکتری های اسید لاکتیک هیچ باکتری قابل تحمل محصولات لبنی اسیدی ارزش تغذیه ای آنها تا حد زیادی کاهش می یابد. عمر کوتاه تر ماست حاوی باکتری های اسید لاکتیک است که معمولا حدود دو هفته طول می کشد و باید در 2 ℃ ~ 6 ℃ حفظ شود، در غیر این صورت فاسد می شود.

به نظر می رسد که کسانی که در خارج از فریزر سوپر مارکت قرار گرفته اند با ماست یخ زده بدون شرایط 2 ℃ ~ 6 ℃، طعم و ارزش غذایی آن تضمین نمی شود. بنابراین، زمانی که مصرف کنندگان صرفه جویی در زمان ماست را نه تنها به مدت زمان نگهداری ، بلکه به "درجه حرارت" بستگی دارد.

علاوه بر این، وان، معاون رئیس جمهور به مصرف کنندگان هشدار داد در نوشیدن ماست باید دو نقطه را یادآوری: اول، اجتناب از ماست ناشتا. ماست نوشیدن ناگهانی باعث کاهش سلامت بدن و دو ساعت بعد از شام برای بهبود عملکرد سلامتی می شود. دوم، ماست اجتناب از حرارت. ماست پس از گرمایش، نه تنها طعم منحصر به فرد ناپدید شد، و باکتری ها کشته شده اند، مقدار تغذیه به شدت کاهش می یابد.

برای صفحه یخچال معمولا دارای چیلر بازرگانی سوپرمارکت زیر است:

و برای ذخیره سازی یخچال به طور کلی اتاق سرد را خواهیم داشت که اندازه های سفارشی مانند زیر است.

تبرید سبز و سلامت بزرگترین ارائه دهنده ی زنجیره ی سرد در چین است. تولید انواع تجهیزات یخچال برای سوپرمارکت، رستوران، هتل، قصابی، آشپزخانه، مرکز گوشت و غیره.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.