پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد هنگام استفاده طولانی مدت از فریزر نمایشگر باید به چه نکاتی توجه کنم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

هنگام استفاده طولانی مدت از فریزر نمایشگر باید به چه نکاتی توجه کنم؟

2023-04-25

آخرین اخبار شرکت در مورد هنگام استفاده طولانی مدت از فریزر نمایشگر باید به چه نکاتی توجه کنم؟

چه نوع آسیبی نیازی به ایجاد کابینت سرد برای مدت طولانی ندارد؟

هنگام استفاده مجدد از آن باید به چه نکاتی توجه کنید؟

 

 

1. خطرات پنهانی که ممکن است پس از تعلیق طولانی مدت ایجاد کند ممکن است باعث شود روغن روان کننده در کمپرسور به پایین فرو برود و به پایین بچسبد و اجزای کار در دستگاه در حالت خشک قرار بگیرند.در این زمان در صورت عدم درمان و استفاده کورکورانه از آن، پیستون کمپرسور بدون روغن کاری کار می کند که این امر بر عمر مفید کمپرسور تاثیر گذاشته و باعث ضرر اقتصادی می شود.

 

آخرین اخبار شرکت هنگام استفاده طولانی مدت از فریزر نمایشگر باید به چه نکاتی توجه کنم؟  0

 


2. نحوه شروع تعلیق طولانی مدت
بنابراین، هنگامی که کابینت سردی که در زمستان متوقف می شود، مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد، بهتر است کابینت سرد را در اتاقی با دمای بالا قرار دهید، منبع تغذیه را وصل کنید تا کمپرسور کمی متوقف شود و سپس دوشاخه برق را از برق بکشید. .پس از مدتی (معمولاً 5 تا 10 برابر با 5 تا 10 سیم است) سپس منبع تغذیه را وارد کنید.پس از 2 تا 3 بار تکرار به این ترتیب، روغن روان کننده در کمپرسور می تواند اجزای حرکتی را اسپری کند تا روغن کاری کافی داشته باشند و سپس کابینت سرد را به طور رسمی وارد مرحله کار عادی کند.به این ترتیب می توان از سیلندر کمپرسور و سایر قطعات موتور به دلیل عدم کمبود روغن جلوگیری کرد و همچنین می تواند کابینت سرد را به نرمی وارد حالت کار عادی کند.
توصیه می شود پس از بوت اولیه، در صورت مواجهه با صدای غیرعادی یا توقف، عدم امکان یخچال، نشتی و سایر عیب ها، از متخصصین شرکت های معمولی درخواست تعمیر کنید و برای جلوگیری از گشاد شدن دستگاه، آن را به تنهایی جدا و تعمیر نکنید. دامنه شکست

 

آخرین اخبار شرکت هنگام استفاده طولانی مدت از فریزر نمایشگر باید به چه نکاتی توجه کنم؟  1

 


در نهایت خطوط برق جداگانه ترتیب دهید و از پریزهای مخصوص کابینت سرد استفاده کنید.نمی توان آن را در یک سیاره با سایر وسایل برقی استفاده کرد، در غیر این صورت باعث بروز حوادث بدی می شود.پس از نصب دستگاه ارت می توان شرایط فوق را روی کابینت سرد برق رسانی کرد.

 

آخرین اخبار شرکت هنگام استفاده طولانی مدت از فریزر نمایشگر باید به چه نکاتی توجه کنم؟  2

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.