پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟

2023-03-24

آخرین اخبار شرکت در مورد دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟

علت سرد نشدن سردخانه چیست؟راه حل ها چیست؟

 

ذخیره سازی سرد تبرید نیست علاوه بر عملکرد عایق ضعیف و مشکلات خنک کننده اواپراتور ذخیره سازی سرد، دو مشکل رایج دیگر نیز وجود دارد که دمای ذخیره سازی سرد را به آرامی تحت تاثیر قرار می دهد، موارد زیر به شما تجزیه و تحلیل انواع دلایل را می دهد.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 0

 

وقتی متوجه می‌شویم که دمای سردخانه به اندازه کافی پایین نیست، یخ، یخچال یا مصرف برق افزایش نمی‌یابد، اولین نکته این است که آیا سردخانه آسیب دیده است یا آسیب لایه عایق باعث عایق حرارتی یا عملکرد آب بندی سرما می‌شود. ذخیره سازی بدتر می شود و منجر به افزایش اتلاف خنک کننده می شود.معمولاً عملکرد ضعیف عایق حرارتی به دلیل ضخامت لایه عایق خطوط لوله است، دیوار عایق سردخانه کافی نیست، عایق حرارتی و اثر عایق ضعیف است.عمدتاً به دلیل انتخاب نادرست ضخامت لایه عایق یا کیفیت پایین مواد عایق در حین ساخت ایجاد می شود.

 

در فرآیند ساخت و استفاده، عملکرد عایق و ضد رطوبت مواد عایق ممکن است آسیب ببیند و منجر به رطوبت، تغییر شکل و حتی فرسایش لایه عایق شود، توانایی عایق حرارتی آن کاهش یافته و از دست دادن سرمای سردخانه منجر شود. افزایش می یابد و کاهش دمای ذخیره سازی به طور قابل توجهی کند می شود.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 1آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 2

 

یکی دیگر از دلایل مهم تلفات سرمایشی زیاد، عملکرد ضعیف آب بندی سردخانه است و هوای گرم بیشتری از محل نشتی وارد سردخانه می شود.به طور کلی، اگر در نوار آب بندی درب سردخانه یا آب بند دیواری عایق حرارت سردخانه متراکم شدن وجود داشته باشد، به این معنی است که درزگیر محکم نیست.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 3آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 4

 

علاوه بر این، سوئیچ مکرر درب سردخانه یا افراد بیشتر به داخل سردخانه، باعث از بین رفتن سردخانه نیز می شود.تا حد امکان از بازکردن درب سردخانه خودداری کنید تا از ورود مقدار زیادی هوای گرم به داخل سردخانه جلوگیری شود.البته، زمانی که موجودی انبار سرد مکرر باشد یا مقدار خرید خیلی زیاد باشد، بار حرارتی به شدت افزایش می‌یابد و معمولاً زمان زیادی طول می‌کشد تا تا دمای مشخص شده خنک شود.

 

برای مشکلات مختلف زیر راه حل های مختلفی می تواند وجود داشته باشد:

 

 • هوا یا روغن منجمد بیشتری در اواپراتور وجود دارد و اثر انتقال حرارت کاهش می یابد.

 

هنگامی که سطح داخلی لوله انتقال حرارت اواپراتور با روغن منجمد بیشتری متصل شود، ضریب انتقال حرارت آن کاهش می یابد.به طور مشابه، اگر هوای بیشتری در لوله انتقال حرارت وجود داشته باشد، منطقه انتقال حرارت اواپراتور کاهش می یابد، راندمان انتقال حرارت به طور قابل توجهی کاهش می یابد و سرعت کاهش دما سردخانه کاهش می یابد.

 

بنابراین در کارکرد و نگهداری روزانه باید به حذف به موقع روغن از سطح داخلی لوله انتقال حرارت اواپراتور و تخلیه هوای اواپراتور توجه شود تا بازده انتقال حرارت اواپراتور بهبود یابد.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 5آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 6

 

 • دریچه گاز به درستی تنظیم نشده یا مسدود شده است و سرعت جریان مبرد خیلی زیاد یا خیلی کم است

 

تنظیم نادرست یا مسدود شدن دریچه گاز مستقیماً بر جریان مبرد به داخل اواپراتور تأثیر می گذارد.هنگامی که دریچه گاز خیلی بزرگ باز می شود، جریان مبرد بسیار زیاد است، فشار تبخیر و دمای تبخیر نیز افزایش می یابد و سرعت کاهش دمای ذخیره سازی سرد کاهش می یابد.در عین حال، هنگامی که دریچه گاز خیلی کوچک باز می شود یا مسدود می شود، جریان مبرد نیز کاهش می یابد، ظرفیت خنک کننده سیستم نیز کاهش می یابد و سرعت افت دمای سردخانه نیز کاهش می یابد.به طور کلی، جریان گاز مبرد دریچه گاز با مشاهده فشار تبخیر، دمای تبخیر و یخ زدگی لوله مکش ارزیابی می شود.

 

آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 7

انسداد دریچه گاز عامل مهمی بر جریان مبرد است و علت اصلی انسداد دریچه گاز یخ و کثیف شدن دوشاخه است.مسدود شدن یخ به دلیل اثر خشک کردن ضعیف خشک کن است و مبرد حاوی آب است.هنگامی که مبرد از طریق دریچه گاز عبور می کند، دما به زیر 0 درجه سانتیگراد می رسد و آب موجود در مبرد یخ تشکیل می دهد و سوراخ دریچه گاز را مسدود می کند.اتصال کثیف به دلیل تجمع بیشتر گرد و غبار و سایر کثیفی ها روی صفحه فیلتر ورودی دریچه گاز است، گردش مبرد صاف نیست، تشکیل انسداد می شود.

 

 • عملیات واحد و سپس فراستینگ را متوقف کنید: یعنی کار کمپرسور را متوقف کنید، درب سردخانه را باز کنید، بگذارید دمای سردخانه بالا برود تا لایه یخبندان به طور خودکار ذوب شود و سپس کمپرسور را دوباره راه اندازی کنید.

 

 • یخ زدگی را با آب بشویید: پس از انتقال کالا از سردخانه، مستقیماً سطح لوله تخلیه اواپراتور را با آب لوله کشی با دمای بالا بشویید تا لایه یخ زدگی حل شود یا ریزش کند.علاوه بر اثر انتقال حرارت ضعیف اواپراتور، سطح اواپراتور به دلیل تمیز نشدن طولانی مدت دارای گرد و غبار بیش از حد غلیظ است و راندمان انتقال حرارت آن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 8آخرین اخبار شرکت دلیل سرد نشدن یخچال چیست؟ راه حل ها چیست؟ 9

 

زنجیره سرد Green&Health یک متخصص ساخت سردخانه معروف است، تجارت اصلی طراحی سردخانه، ساخت سردخانه، نصب سردخانه است، ما پروژه های سردخانه های بزرگ و متوسط ​​را انجام می دهیم، قیمت دقیق و مقرون به صرفه ذخیره سازی سرد را برای شما ارائه می دهیم. طرح ذخیره سازی سرد و طراحی سردخانه شما.شرکت Green&Health راهکارهای تبرید جامعی از جمله سردخانه تازه نگهداری، سردخانه خنک کننده، سردخانه یخ زده، سردخانه با دمای پایین، سردخانه دارویی، سردخانه گل و غیره ارائه می دهد.

 

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.