پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟

2023-03-31

آخرین اخبار شرکت در مورد چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟

چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟

 

 • کدام اجزای یخچال های تجاری بر اثر تبرید تأثیر می گذارد:

 

 • مهر و موم درب: عملکرد آب بندی ضعیف، در نتیجه از دست دادن هوای سرد حجم زیاد یخچال و سپس اثر تبرید ضعیف.قابلیت آب بندی عمدتاً تحت تأثیر نوار نمد درب قرار می گیرد، بنابراین هنگام خرید یخچال های تجاری باید بررسی کنیم که آیا درب یخچال ناهموار است یا خیر.اگر مهر و موم محکم نباشد یا به طور مکرر در را باز و بسته کنید، منجر به افزایش اتلاف هوای سرد یخچال می شود.بنابراین باید سعی کنیم از بازکردن مکرر در خودداری کنیم تا از ورود مقدار زیادی هوای گرم جلوگیری کنیم.هنگامی که درب ها را مکرر باز می کنید یا مقدار کالا خیلی زیاد است، بار حرارتی به شدت افزایش می یابد و معمولاً زمان زیادی طول می کشد تا تا دمای مشخص شده خنک شود.

 

 • ضخامت لایه عایق حرارتی و مواد: ضخامت لایه عایق حرارتی مناسب نیست، عملکرد عایق حرارتی یخچال ضعیف است.یعنی ضخامت لایه عایق یخچال یا کیفیت پایین مواد عایق بر اثر تبرید تأثیر می گذارد.محیط استفاده از یخچال ممکن است لایه عایق را مرطوب، تغییر شکل و حتی فرسایش کند، توانایی عایق حرارتی آن کاهش یابد، اتلاف هوای خنک کننده افزایش یافته و افت دما به طور قابل توجهی کند می شود.

آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 0آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 1

 

 • دلایل نگهداری نادرست فریزر:

① مشکل یخ زدگی یخچال به موقع حل نمی شود، در نتیجه یخ زدگی سطح اواپراتور بسیار ضخیم یا گرد و غبار بیش از حد است و سپس منجر به کاهش اثر انتقال حرارت می شود.از آنجایی که دمای سطح اواپراتور یخچال و فریزر عمدتاً کمتر از 0 درجه سانتیگراد است و رطوبت نسبتاً زیاد است، رطوبت موجود در هوا به راحتی یخ می زند یا حتی یخ روی سطح اواپراتور تأثیر می گذارد که بر اثر انتقال حرارت اواپراتور تأثیر می گذارد. .برای جلوگیری از ضخیم شدن بیش از حد اواپراتور، آن را به طور منظم یخ زدایی کنید.

 

② کمپرسور و کندانسور یخچال هر دو جزء مهم تبرید هستند.اگر با گرد و غبار آغشته شود، بر اتلاف گرما تأثیر می گذارد و در نتیجه عمر مفید آن کاهش می یابد و به طور مستقیم بر اثر تبرید تأثیر می گذارد.بنابراین، باید به طور منظم تمیز و نگهداری شود.باله کندانسور یخچال باید یک ماه در میان یا بیشتر با برس مو تمیز شود تا اثر دفع گرما بهبود یابد.

 

آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 2آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 3

 

 • سبز&سلامتی عمودینمایش جتپه / فریزر'سویژگی ها و مزایا

 

 • چیلر و فریزر اینورتر جدید Green&Health، با استفاده از فناوری تبدیل فرکانس، دارای مزایای پایداری دمای قوی، صرفه جویی در مصرف انرژی، صدای کم کارکرد، عمر طولانی کمپرسور و غیره است.

 

 • فریزر صفحه نمایش عمودی Green&Health با طراحی چرخ های متحرک 360 درجه، جابجایی و استفاده آسان.استفاده از طراحی ST، با طیف گسترده ای از کاربرد؛

 

 • چیلر نمایشگر عمودی Green&Health مجهز به کمپرسور با راندمان انرژی بالا، سرعت تبرید سریع، نویز کم، پایدار، ایمن و قابل اعتماد است.کنترل کننده دمای میکرو کامپیوتر الکترونیکی، دما را در کابینت دقیق تر می کند.

آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 4آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 5

 

 • فریزر عمودی Green&Health مجهز به قاب لایه ای صاف ضد زنگ است که می تواند ارتفاع و زاویه شیب را بر اساس نیاز تنظیم کند و جلوه نمایشگر مرتب و زیبا است.فوم کلی پلی اورتان، طراحی منحصر به فرد آب بندی، ایمنی، صرفه جویی در مصرف برق و زیبا؛

 

 • لایه فوم یخچال صفحه نمایش عمودی، فوم کلی پلی اورتان فوق میکرو متخلخل است که اثر عایق خوبی دارد.تخته جانبی برای قالب گیری تزریقی تخته یکپارچه، هم راحت برای تمیز کردن و هم بادوام و ساده و سخاوتمندانه.

 

 • سیستم تبرید کابینت ویترین تجاری 100% از لوله مسی خالص ساخته شده است و کل فرآیند تست بادکن از آب بندی لوله تا نصب می باشد.مجهز به درب شیشه ای باز قوس بزرگ، نه تنها جلوه نمایش خوب است، بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند.

آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 6

 

 • یخچال و فریزر صفحه نمایش تجاری سبز و سلامت از شیشه های توخالی دولایه استفاده می کند، به طور موثر از از دست دادن هوای سرد جلوگیری می کند، کالاهای نمایشگر اثر خوبی دارند.خروجی هوا میکرو متخلخل، توزیع یکنواخت هوای سرد، دمای کابینت پایدار است، غذا به راحتی خشک نمی شود.

 

 • یخ زدایی خودکار یخچال با نمایشگر باز تجاری Green&Health و با کنترل کننده هوشمند، عملکرد پایدار، استفاده از یخ زدایی هوای طبیعی، کاهش مصرف برق، برای جلوگیری از نشت داخلی.نمایش باز: مد، راحت، ساده، حفظ، نمایش اشتباه نیست.

آخرین اخبار شرکت چه عواملی بر اثر تبرید یخچال های تجاری تاثیر می گذارد؟ 7

 

 • کابینت نمایشگر Green&Health از لوله لامپ کم مصرف LED سفید استفاده می کند، دیواره داخلی کابینت مخفی فضا را اشغال نمی کند، 24 ساعت برای نشان دادن بهترین جلوه نمایشگر.یخچال دارای ساختار فشرده، خطوط صاف، ظاهری مجلل، با سبک اروپایی است.

 

 • درجه حرارت چیلر درب شیشه ای یک ضبط کننده نمایش دمای میکرو کامپیوتر است، کنترل هوشمند، عملیات ساده و نظارت بر دما در زمان واقعی صرفه جویی در مصرف انرژی موثرتر است.کابینت ساخته شده از فولاد ضد زنگ، تخته پوشش داده شده و مواد دیگر، مقاوم در برابر خوردگی، تمیز کردن آسان، استفاده آسان، و مواد غذایی را آلوده نمی کند.

 

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.