پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟

2023-03-10

آخرین اخبار شرکت در مورد فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟

فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تمایزی دارند؟کدامیک بهتر است؟

 

 

یخچال یکی از رایج ترین لوازم خانگی در زندگی روزمره است که عمدتاً به دو نوع تبدیل فرکانس و فرکانس ثابت تقسیم می شود.در سال های اخیر، با پیشرفت و بهبود مستمر فناوری تبدیل فرکانس، فریزرهای تجاری به تدریج از فناوری اینورتر استفاده کرده اند که هم در تبرید و هم در صرفه جویی انرژی عملکرد خوبی دارد.

 

بسیاری از مصرف کنندگان هنگام خرید فریزرهای تجاری نمی دانند چگونه انتخاب کنند و اغلب بین تبدیل فرکانس و فرکانس ثابت مشکل دارند.در واقع، یخچال اینورتر برتری فنی خود را دارد، اما یخچال فرکانس ثابت سنتی نیز مزیت قیمتی دارد، دو نوع یخچال می‌توانند نیازهای مختلف نگهداری را برآورده کنند.بنابراین نحوه انتخاب یخچال، کیفیت و قیمت کلید اصلی است.

 

مهمترین چیز این است، خرید یخچال فرکانس متغیر یا یخچال فرکانس ثابت نیاز به انتخاب با توجه به تقاضای واقعی خود دارد.بیایید به تفاوت ها نگاه کنیم:

 

معکوس کنندهیخچال:

 

سرعت کمپرسور قابل تنظیم است.از کمپرسور تبدیل فرکانس استفاده می کند و کنترل کننده تبدیل فرکانس را در سیستم کنترل یخچال اضافه می کند، با تغییر سرعت کمپرسور می تواند ظرفیت خنک کننده یخچال را تغییر دهد.هنگامی که بار یخچال زیاد است، کمپرسور می تواند با سرعت بالا کار کند و ظرفیت خنک کننده کمپرسور برای دستیابی به خنک کننده سریع زیاد است.هنگامی که بار یخچال کم است، کمپرسور می تواند با سرعت پایین کار کند.در این زمان ظرفیت خنک کننده کمپرسور کم است که می تواند زمان شروع کار یخچال را کاهش دهد و عمر مفید یخچال را تا حد زیادی افزایش دهد.

 

یخچال اینورتر می تواند کنترل دما را در یخچال دقیق تر و پایدارتر کند و تأثیر دمای غذا را کوچکتر کند و از دست دادن آب غذا را کاهش دهد.از آنجا که ظرفیت خنک کننده قابل تنظیم است، ظرفیت خنک کننده یخچال می تواند به خوبی با بار یخچال مطابقت داشته باشد تا از مصرف انرژی غیر ضروری جلوگیری شود و مصرف برق کاهش یابد.

 

آخرین اخبار شرکت فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟  0

 

یخچال فرکانس ثابت:

 

سرعت کمپرسور به طور کلی در پیچ های 295O-3 OOO ثابت است.با رسیدن به دمای تنظیم شده، کمپرسور کار نمی کند.هنگامی که دما تا حد معینی افزایش می یابد، کمپرسور شروع به کار می کند.از طریق توقف یا شروع کمپرسور برای کنترل دما، تأثیر مکرر دما بر روی غذا، دقت کنترل دما بدتر از اینورتر است.یخچال فرکانس ثابت عمدتاً به توقف و شروع کمپرسور برای تحقق کنترل دما متکی است.

 

جمع بندی کنید:

 

  • کنترل دما:

◆ کمپرسور یخچال اینورتر می تواند سرعت چرخش را با توجه به نیازهای تبرید یخچال تنظیم کند.می تواند به کنترل دقیق دما دست یابد تا از ثبات دمای داخلی یخچال اطمینان حاصل شود، بنابراین اثر حفظ خوب است.

 

◆ یخچال فرکانس ثابت زیرا قدرت کمپرسور ثابت است، بنابراین خروجی ظرفیت خنک کننده نیز ثابت است.کنترل دما نسبتاً ضعیفی دارد، دمای داخل یخچال متعادل نیست و اثر نگهداری ضعیف است.

 

آخرین اخبار شرکت فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟  1

 

  • ذخیره انرژی:

◆ فناوری تبدیل فرکانس اتخاذ شده در فرآیند عملکرد یخچال اینورتر می تواند سرعت کمپرسور یخچال را با دقت کنترل کند و نسبتاً در مصرف برق صرفه جویی کند.

 

◆ یخچال فرکانس ثابت برای کنترل دمای داخلی به توقف و شروع کمپرسور بستگی دارد، بنابراین مصرف برق هنگام راه اندازی کمپرسور زیاد است.

 

  • نویز عملیات:

◆ کمپرسور یخچال اینورتر نیازی به راه اندازی مکرر ندارد، بنابراین صدای تولید شده کمتر است.

 

◆ یخچال فرکانس ثابت در فرآیند عملکرد کمپرسور آن اغلب شروع می شود و سر و صدای بیشتری تولید می کند.

 

آخرین اخبار شرکت فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟  2

 

  • قیمت

یخچال فرکانس فرکانس زیرا تکنولوژی پیشرفته تر، هوشمندتر است، بنابراین قیمت بالاتر است.اما راندمان کار بالا است، بنابراین می تواند در مصرف برق و صرفه جویی بیشتر انرژی نیز صرفه جویی کند.

 

  • جنبه عمر سرویس:

کمپرسور یخچال فرکانس ثابت باید به طور مکرر روشن و خاموش شود و دائما کار کند.اما کمپرسور یخچال اینورتر نیازی به شروع و توقف مکرر ندارد، بنابراین سایش کوچکتر است، به طور نسبی، عمر مفید یخچال تبدیل فرکانس طولانی تر است.

 

در بالا تفاوت یخچال تبدیل فرکانس و یخچال فرکانس ثابت است، متوجه شدید؟برای خرید باید نیازهای واقعی خود را ترکیب کنید، به وضوح تشخیص دهید.

 

آخرین اخبار شرکت فرکانس ثابت و یخچال اینورتر چه تفاوتی دارند؟ کدامیک بهتر است؟  3

 

شرکت ما تولید کننده انواع تجهیزات برودتی، نمایشگر یخچال و سردخانه با فناوری اینورتر می باشد.از همه به مشاوره و سفارش خوش آمدید!

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.