پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ویژگی های نمایشگر کولر لبنی سوپر مارکت چیلر باز Upright
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

ویژگی های نمایشگر کولر لبنی سوپر مارکت چیلر باز Upright

2015-01-14

آخرین اخبار شرکت در مورد ویژگی های نمایشگر کولر لبنی سوپر مارکت چیلر باز Upright

ویژگی های نمایشگر کولر لبنی سوپر مارکت چیلر باز Upright

کابینه پرده هوا نیز معمولا به عنوان کابینت باد عمودی شناخته می شود، این یک نوع تجهیزات تبرید است، کابینه طراحی شده به طور خاص برای طراوت محصول، اصل آن استفاده از خنک کننده هوا از پشت است، به طوری که هوای سرد به طور مساوی برای پوشش هوا پرده هر گوشه ای از کابینه برای به دست آوردن اثر طراوت محصول. پس چیلر باز چیست؟

(1)، فن آوری دوگانه تبرید برای حل مشکلات فنی مشکلات غیر قابل نفوذ حالت خنک کننده برای اطمینان از تمام گوشه کابینه هوای سرد دمیدن؛

(2)، فن آوری فوم کامل و پایه قاب جامد جامد فولاد، ساخت عایق کابینه با عملکرد بهتر، ساخت و ساز با دوام تر؛

(3) مقاومت در برابر خوردگی کابینت فولاد نقاشی افزایش عمر سرویس کابینت؛

(4) با صرفه جویی در انرژی پرده شب، طراحی شده برای استفاده در شب و دیگر ساعات غیر کسب و کار. صرفه جویی در انرژی بیشتر، هزینه را کاهش می دهد. آیتم های انتخاب: پرده، نور قفسه، برچسب های قفسه، صفحات پایان شیشه و صفحات انتهایی برای انتخاب آینه؛ همه چیلر باز از Green & Health Refrigeration دارای پرده شب کور است.

(5)، طراحی کاربر پسند، افزایش نمایش کالا. استفاده از فرصت برای بازی نقش تزئینی. همچنین مشتریان را هنگام خرید مناسب انتخاب کنید.

(6)، 380 - 420 - 450 - 480 میلی متر عرض طراحی قفسه شکاف برای ارائه به مشتریان با یک منطقه نمایش مفهومی بزرگتر و موجودی بیشتر. روشنایی LED در هر قفسه قرار گرفته است، نشان دهنده اثر تقویت مقالات کابینت، بیشتر واردات و دایره هوا را در داخل کابینت برای جلوگیری از outisde سرد اجرا می کند.

(7)، شیشه های شیشه شفاف، آسان برای نگاه دو طرف و جذاب است.

(8)، میکرو کامپیوتر کنترل ترموستات دیجیتال را به منظور باز کردن چیلر باز و باز کردن بهداشت و درمان با درجه حرارت دقیق، سیستم کارآمد تر است.

(9)، بهینه سازی افزایشی پرده هوا در هوا، انرژی کارآمد؛ سیستم خنک کننده پیشرفته دمیدن، یکنواختی دمای کابینت؛ کنترل اتوماتیک یخ زده، عملکرد پایدار؛ استفاده از یخ زدایی هوا طبیعی، کاهش مصرف انرژی؛

(10)، سیستم های تبرید و اجزای کنترل الکتریکی از مارک های خارجی استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که محصول پایدار و قابل اعتماد باشد. افزایش بخارپز برای بهبود کارایی انتقال حرارت. خنک کننده کابینت سریعتر و انرژی بیشتری مصرف می کند.

برای پیدا کردن جالب بیشتر تجهیزات تبرید سوپرمارکت pls حرکت به www.commercialdisplayfreezer.com.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.