پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد نصب و راه اندازی سردخانه سردخانه دارویی
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

نصب و راه اندازی سردخانه سردخانه دارویی

2015-05-14

آخرین اخبار شرکت در مورد نصب و راه اندازی سردخانه سردخانه دارویی

در مرحله اول مشخصات ذخیره سازی ذخیره سازی سرد


با توجه به برنامه های ساخت و ساز، تأیید ساخت و ساز، برای تعیین محل نصب (بدنه کتابخانه، درب خروجی، اواپراتور، میزبان، خازن، سیستم های کنترل، و غیره)، محل ساخت و ساز تعیین شده است.


1. محتوای کار نصب روی کف 1.1


سطح مقطع طبقه اول، با بارگذاری طبقه آغاز شد، کفهای زیبا را در یک مکان برجسته قرار داده و کف و سیستم تخلیه اواپراتور را ایجاد کنید.


1.2 الزامات کیفیت


نصب و راه اندازی طبقه مسطح، مواد ناهموار در سطح مات کف، و بین هیئت مدیره و هیئت مدیره قفل قفل قلاب، به کتابخانه، سطح مسطح، بدون احساس توخالی. (توجه داشته باشید که این سیستم زهکشی در شمال نصب شده به عنوان جسم ذخیره در خارج از زهکشی عایق مورد نیاز است).


2. نصب صعود


2.1 محتویات کار قبل از انتخابات با توجه به موقعیت جغرافیایی میدان و موقعیت (یعنی بشقاب عمودی و قفل کف) به هر دو طرف این زاویه گسترش می یابد، فقط برای ایستادن بین صفحه قفل کردن و تخته ایستاده، ملاقات گوشه های لی مکان، زیبا، هیئت مدیره قرار داده شده در یک محل برجسته، متصل به طرف اواپراتور، پیش از تخلیه خوب، خارج از کتابخانه نیاز به انجام خم U-خم و ژل سیلیکا.


2.2 الزامات کیفیت


چارچوب آشکارا صعودی، صندلی کتابخانه بدون چاله ها، صفحه نمایش چارچوب دیواری با صفحه راست بین شکاف یکنواخت صفحه عمودی، یک برجسته برجسته در زاویه گوشه ای با کف قرار گرفته است.


3. نصب پانل روز


3.1 محتوای کاری


برای اولین بار یک روز سر و صدا را انتخاب کنید و قرار دادن بین صفحات بالا و روزهای صفحه قفل، صفحه بالای صفحه را بالا ببرید و یک صفحه ی پایینی برجسته را ببندید تا مطمئن شوید صاف و سفت نصب برای جلوگیری از حرکت است.


3.2 کیفیت روزهای ظریف و زیبا در هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره روز و روز روزهای تعطیل روزانه برای پر کردن شکاف کوچک بین کتابخانه در بالای صفحه تخت.


4. پس از روز، بشقاب راست به طور کلی نصب شده است، بین آسمان و اصلاح قوانین، قانون با سطح کف و قفل کردن همه قل قل قلبا یکدیگر.


5. تجربه مورد نیاز هیئت مدیره کتابخانه گنجانده شده، به طرز شگفت انگیزی جلا داده می شود، هیچ زلالی که با کتابخانه ها مواجه می شود، نیاز به کشیدن آلومینیوم زاویه، ژل سیلیکا، و سپس زاویه آلومینیوم را برای جلوگیری از انسداد زد.


6. پس از نصب یک کتابخانه خوب، پشت سیلیکون بازی، سیلیکون صاف، صاف، سیلیکون بهترین در مبارزه در روز آمد که آن را یک روز درمان برای جلوگیری از چیزی شکسته.


دوم نقشه های ساخت و ساز نصب و راه اندازی تجهیزات سردخانه و مشخصات با توجه به وضعیت در نصب تجهیزات نصب شده در صحنه صحنه.


مشخصات یخچال و فریزر


1.1 محتویات محتویات اولین سوراخ سوراخ سوراخ پیچ و مهره خوب شروع خوب و شروع خوب برنج و سوراخ سیم، پس از اتمام دوم سوراخ برای جلوگیری از دهان سریع برای پنهان کردن، اواپراتور خود ساخته شده پس از تخلیه از صفحه مقطع به عنوان 300MM، تبخیر کننده تخلیه عمودی قرار گرفته است سوراخ سوراخ زهکشی و مقطع پایه به خوبی قبل از، تفاوت ارتفاع بین دو 250MM، مورد فریزر، سیم برق در داخل تخلیه از طریق زهکشی، قطعات تخلیه قطعات الکتریکی گرم، گسترش تنها در داخل هیئت مدیره کتابخانه 50MM وزارت، عایق حرارتی خارجی زهکشی، تبرید بدون سیم برق، دیگر همان.


1.2 جلب توجه به درب ورودی تبخیری که در طول یخچال و فریزر بسیار طولانی است، خروجی اواپراتور بهتر از درب نیست (برای اصلاح اواپراتور رتبه بندی می شود).


2. دستگاه های ذخیره سازی سرد محل نصب میزبان موقعیت را از اواپراتور به عنوان نزدیک ترین حد ممکن، و تعمیر و نگهداری آسان، از دست دادن گرما خوب، مانند انتقال مجدد نیاز به نصب یک تاج، بیت میزبان باید قرار دادن گوشه واشر ضد ضربه، نصب شده به صورت افقی جامد، آسان به لمس کردن.


2.1 کندانسور کندانسور از میزبان میزبان به عنوان نزدیکترین حد ممکن نصب شده است، بهترین میزبان در موقعیت نصب اجزای کندانسور با بهترین محیط حرارتی، نه در برابر دیگر خروجی خروجی مکش تجهیزات، به خصوص نفت نفت، خروجی نمی تواند اتصال کوتاه و در جاهای دیگر در برابر پنجره (به خصوص ساکنان پنجره) و تجهیزات، زمینی به دلیل نصب 2M سطح بالا امن است.


2.2 تمامی انتشارات برنج برنج مورد نیاز برای پوشاندن همان جهت عایق سیم و تهویه تهویه مطبوع همراه با روابط کابل پیچیده شده بود، سعی کنید بخش های لوله مستقیم و ثابت، عایق لوله و عایق اتصالات لوله با چسبندگی الکتریکی نوار را بپوشانید.


2.3 انتشار گازهای گلخانه ای از همه سوکت های سیم، به جز گرمایش تهویه مطبوع، نیاز به استفاده از شلنگ یا لوله های راه راه برای جلوگیری از حفاظت از سایش، صفحه نمایش دما با کابل سیم سیم نزدیک به هم ممکن نیست.


III اتصال سیستم خنک کننده


با توجه به میزبان یک کندانسور، فشار بخارپز در کارخانه مهر و موم شده است، بنابراین باز کردن کیسه، باید فشار، شما می توانید بررسی کنید که آیا کارخانه برنج باید دو معیار گرد و غبار را بسته، ساخت و ساز باید توجه به هر مهر و موم شده به ضد آب گرد و غبار از ورود به لوله، کندانسور (میزبان)؛ اواپراتور، اتصالات برنج با روش جوشکاری، رابط ظاهری جامد.


1. پیکربندی عملکرد با توجه به هر لوازم الکتریکی سیم، قطر سیم برای برآورده شدن نیاز، شرکت مشترک، لوله را نمی توان از طریق اتصال برق ولایتی محافظت می شود درست است. جعبه اتصال سیم به سوراخ اواپراتور، به عنوان مهر و موم سیلیکون، پس چراغ مورد بیش از 36V الکتریکی زمینی مورد نیاز است، اصلی مکانیکی و کابینه الکتریکی به برق مورد نیاز سه فاز پنج سیستم سیم، باید زمین باشد.


2. دما در روز روزی که هیئت مدیره، پروب و دمای پروب روی صفحه نمایش کتابخانه با هم به نفوذ هوا برگشت هوا تبخیر ثابت است، و خالی است، ترموستات باز یاب در روز هیئت مدیره، یک پروب به باله ها (نه در نزدیکی لوله های گرم).


3. اگر هیئت مدیره نمی تواند Exalted day باشد، ترموستات و اواپراتور ترموستات یخ زده را به گوشه عقب کتابخانه، تمام سیم کشی مهر و موم شده، و دیگر بالا قرار دهید.


سوراخ تعادل (شیر مقطع)، در یک محل مشخص قرار ندهید و ارتفاع صفحه ورق ورق را به پایین سوراخ 200 میلی متری بگذارید.


IV مشخصات راه اندازی سرد


1. سیستم خنک کننده


1.1 با N212Kg / cm2 برای نشت سیستم، مانند 2h هیچ مشکلی، می تواند تخلیه شود، 1h هیچ مشکلی، و سپس اضافه کردن بسته بندی فرون.


1.2 هیچ N2 بدون مشکل 2 ساعت تخلیه می شود، شارژ فریون 5Kg / cm2 گاز نشت گاز، هیچ مشکلی برای آزمایش دستگاه نیست.


1.3 بررسی کلی سیم کشی صحیح است، برای رعایت الزامات، بررسی قدرت رسیده است.


2. سیستم خنک کننده خنک کننده سیستم خنک کننده سیستم پس از عملکرد هر یک از اجزای تشکیل دهنده، به مایع تبدیل فرایند مایع خیس شد، سپس تنظیم ترموستات، درجه حرارت و درجه حرارت (4 ~ 5 ℃) تنظیم، و درجه حرارت به درجه حرارت پایان رسید. مقدار فشار، مقدار حفاظت کم فشار (مقدار خرابی کمتر 0.4 ~ 1.2 کیلوگرم / cm2، 0.4 تبرید، یخچال 1.2 کیلوگرم / cm2) و فشار دیفرانسیل (0.5 کیلوگرم / cm2)، مقدار حفاظت ولتاژ بالا در مجموعه کارخانه تنظیم شده در 25 کیلوگرم / سانتی متر مربع، مگر اینکه شرایط خاصی مجاز به تغییر نیست، می تواند به صورت مصنوعی مقدار فشار را تنظیم، بررسی بالا و پایین را می توان محافظت، و تنظیم حفاظت رله حرارتی تبدیل شده است 2.5 برابر جریان اسمی، بلکه نیاز به صورت دستی عملکرد آن را آزمایش کنید.


3. دستگاه آزمون قدرت یخ زدگی تایمر سیستماتیک یخ زدگی SB3.8-1، تنظیم فرکانس 1-12 بار در روز، در هر فایل 2 ساعت، زمان انجماد 2-60min، معمولا در هر 4h تنظیم شده در هر 25min درجه حرارت خنک کننده تنظیم در + 25 ℃، بازبینی بازرسی برای کارکرد عادی سیم برق، سیم برق به طور مناسب تخلیه گرما است.


4. در مورد یک رادیاتور از یک سطح تبخیر کننده میزبان یا میزبان از فاصله بیش از 10 متری، ارتفاع بالاتر از 5 متری ممکن است برای اضافه کردن روغن یخ زده مناسب باشد.


5. انواع داده ها به صورت اشکالزدایی تنظیم می شود و سپس سه بار شروع به توقف می شود، بررسی می کند که آیا واحد می تواند کار کند، و سپس می توانید درخواست مشتری را برای بررسی و پذیرش درخواست کنید.


6. پس از انجام کار فوق، در داخل و خارج از کتابخانه سلامت پاکسازی کنید، از بازرسی و پذیرش مشتری در سراسر یخچال، تایید امضا و تسلیم بپرسید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.