پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ورود جدید: سیستم مونوبلاک + سردخانه نوع اینورتر!
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

ورود جدید: سیستم مونوبلاک + سردخانه نوع اینورتر!

2022-12-02

آخرین اخبار شرکت در مورد ورود جدید: سیستم مونوبلاک + سردخانه نوع اینورتر!

ورود جدید: سیستم مونوبلاک + سردخانه نوع اینورتر!

 

 

سردخانه ما پذیرفته می شودواحد تبرید مونوبلاکوکمپرسور نوع اینورترکه نسبت به سردخانه قبلی ارتقاء و بهینه شده است.بیایید نگاهی به مزایای این سردخانه بیاندازیم!

 

آخرین اخبار شرکت ورود جدید: سیستم مونوبلاک + سردخانه نوع اینورتر!  0

 

اول از همه، اولین نکته برجسته این سردخانه، استفاده از واحد تبرید یکپارچه است، یعنییک ماشین جمع و جور حاوی تمام اجزا(کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، کنترل پنل و غیره).وارد می شوددو نوع: نوع دیوار و نوع سقف.از مزایای این واحد تبرید می باشدحمل و نقل و جابجایی آسان، می تواند باشدبه سرعت نصب شد، تا حد زیادیصرفه جویی در زمان ساخت و ساز و کار.به دلیل راحتی، محبوبیت فزاینده ای در بین کاربران دارد.

آخرین اخبار شرکت ورود جدید: سیستم مونوبلاک + سردخانه نوع اینورتر!  1

دوم اینکه کمپرسور نوع اینورتر آن دارایمزایایازراندمان بالا، مصرف برق کم، پوشش گسترده نیروی سرد، سر و صدای کم، نوسانات دما کم، قابلیت اطمینان بالا و پایداری بالا.ذخیره سرد می تواند باشدآزادانه در تبرید مواد غذایی، انجماد آبزیان، دارو، نگهداری گل، آزمایشات تحقیقاتی علمیو زمینه های دیگر

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-12955571-customized-size-solar-power-chiller-freezer-cold-storage-room-energy-saving.html

 

در نهایت، سردخانه ما استفاده می کندپانل نسوز عایق حرارتی با کارایی بالا، باعملکرد عایق حرارتی خوب، بدون آلودگی، مقاومت در برابر خوردگیو مزایای دیگراین سردخانه می تواند وضعیت یخ زدگی را با توجه به دمای انبار یا دمای تبخیر تشخیص دهد وفرآیند یخ زدایی را به صورت خودکار وارد کنید، به طوری که واقعاً به عملکرد بسیار کارآمد و سریع دست یابیم.

 

  

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.