پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد نوع اینورتر -- یخچال نمایش تجاری
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

نوع اینورتر -- یخچال نمایش تجاری

2022-11-23

آخرین اخبار شرکت در مورد نوع اینورتر -- یخچال نمایش تجاری

نوع اینورتر -- یخچال نمایش تجاری

 

امروزه تنها عملکرد یخچال و نگهداری مواد غذایی دیگر نمی تواند پاسخگوی نیاز مشتریان به یخچال باشد.بنابراین، یخچال و فریزر باصرفه جویی در انرژی، کنترل دقیق دما، سر و صدای کم، عمر طولانی، بدون یخ زدگی هوا خنکو دیگر عملکردهای متنوع مورد توجه مردم قرار گرفته است.بنابراین این محتوا به معرفی دو نوع از"یخچال نمایشگر تجاری -- نوع اینورتر"که می تواند توابع فوق را برآورده کند.

 

آخرین اخبار شرکت نوع اینورتر -- یخچال نمایش تجاری  0آخرین اخبار شرکت نوع اینورتر -- یخچال نمایش تجاری  1

 

  • a چیست"یخچال از نوع اینورتر?

 

     "یخچال نوع اینورتر"اشاره به یخچال باکمپرسور فرکانس متغیربا سرعت متغیراین کمپرسور می تواند به طور خودکار سرعت را با توجه به نیاز یخچال تنظیم کند.سرعت از"یخچال فرکانس ثابت"استثابت است و قابل تنظیم نیستبنابراین تنها می تواند به راه اندازی و توقف مکرر کمپرسور برای تامین ظرفیت خنک کننده تکیه کند.از این رو،"یخچال نوع اینورتر"استباهوشتر!

 

  • چرا خرید یک"یخچال از نوع اینورتر?

 

  • مزیت 1: صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست

     "یخچال نوع اینورتر"فناوری تبدیل فرکانس را بهبه طور دقیق کنترل کنیدکمپرسور در کار، به طوری که می تواند سرعت را با توجه به نیاز چیلر یا فریزر تغییر دهد، به طوری که یخچال بتواند کارکرد کم مصرف را حفظ کند.چون وجود داردنیازی به شروع و توقف مکرر نیستکمپرسور، بنابراین می تواند به طور موثرکاهش مصرف انرژی، صرفه جویی در مصرف برق و حفاظت از محیط زیست.

 

  • مزیت 2: کنترل دقیق دما

نوسانات جزئی دما می تواند تازگی مواد را در یخچال حفظ کند."یخچال نوع اینورتر"بر اساس این هدف، با دامنه کوچک به طور مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم کنید تا به یکحالت دمای ثابت.بنابراین، آن را به طور موثرزمان طراوت را طولانی می کنداز مواد تشکیل دهنده

 

  • مزیت 3: صدای کم و عمر طولانی

سر و صدای یخچال عمدتاً از عملکرد کمپرسور، راه اندازی و توقف ناشی می شود.از آنجایی که "یخچال نوع اینورتر" نیازی به راه اندازی و خاموش شدن مکرر ندارد، یخچال تولید می کندسر و صدای کمتردر حال استفاده است و می تواند نسبتا بی سر و صدا کار کند."یخچال نوع اینورتر"از عملیات مداوم جلوگیری می کند، بنابراین این کار را انجام می دهدآسیب کمتربه کمپرسور وعمر سرویس را افزایش می دهد.

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-36220127-2520l-commercial-beverage-cooler-cold-drinks-refrigerator-with-compressor-r404a.html

  • نتیجه گیری: آیا «یخچال نوع اینورتر» را بخریم؟

توابع متنوع از"یخچال نوع اینورتر"غیر قابل مقایسه با کسانی هستند"یخچال فرکانس ثابت".به منظور پیگیریتجربه استفاده آرام تر و اثر حفظ بهتراز مواد غذایی، پس «یخچال نوع اینورتر» بهترین انتخاب شماست.

 

      سبز و سلامتاین شرکت بیش از ده سال است که در زمینه تجهیزات تبرید تجاری فعالیت می کند.ما یک تولید کننده حرفه ای هستیم که می توانیم خدمات سفارشی را ارائه دهیم، به طوری کهبرای خرید رضایت بخش ترین محصولات می توانید از مقرون به صرفه ترین قیمت استفاده کنید.

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.