پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد نحوه استفاده از کابینت نمایشگر فریزر به درستی و به سرعت
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

نحوه استفاده از کابینت نمایشگر فریزر به درستی و به سرعت

2015-12-24

آخرین اخبار شرکت در مورد نحوه استفاده از کابینت نمایشگر فریزر به درستی و به سرعت


چطور باید با استفاده از کابینت های نمایشگر خنک کننده توجه کرد؟ شرکت Guangzhou Green & Health Refrigeration متوجه شد که ما باید از نکات زیر استفاده کنیم:


1 فریزر را ببندید قبل از اینکه مجددا مجددا به قدرت مجدد برسد، برای اطمینان از یکپارچگی اتصالات پلاگین و سوکت مورد نیاز است.
2 جزئیات کابینت های نمایشگر یخچال از دستورالعمل ها و لوازم جانبی استفاده می کنند، بررسی کنید که آیا طیف وسیعی از لوازم جانبی و استفاده از توجه؛
3. پس از باز کردن جعبه برای بررسی کابینه یخچال و فریزر در داخل لوازم جانبی تصادفی، و در برابر تک بسته یخچال فریزر تکمیل کامل، بررسی کنید که آیا لوازم جانبی گم شده؛
4. صحیح، یخچال و فریزرها را به مدت نیم ساعت ایستاده، منبع تغذیه روشن، دقت بخوانید تا کمپرسور در هنگام راه اندازی، صحیح بشنوید، و اگر صدا بیش از حد بزرگ است، بررسی محصول را به صورت مسطح قرار داده، هر خط لوله تماس و تنظیمات مربوطه.
استفاده از 5 تک فاز سه چاله چک چک، تک اتصال. کاربران بدون دستگاه زمینی باید با سیم زمینی مجهز شوند. هنگامی که سیم زمینی مرتب شده است، آب شیر و خط لوله گاز را نمی توان برای اتصال سیم زمین استفاده کرد، و خط تلفن و میله رعد و برق را نمی توان متصل کرد.
تولید کننده یخچال و فریزر صرفه جویی در انرژی را راه اندازی کرده است. اما مصرف انرژی آن کمتر نیست، بهتر است.
در حقیقت، نه تنها برای بهبود بهره وری انرژی از ساختار محصول به خودی خود، بلکه باید از اجزای مرکزی تعویض واحد کمپرسور نیز به خوبی طراحی شده تا اطمینان حاصل شود که محصول توسط کاربر به رسمیت شناخته شده است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.