پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه یخچال و یخچال را برای سوپرمارکت انتخاب کنید؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه یخچال و یخچال را برای سوپرمارکت انتخاب کنید؟

2015-01-14

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه یخچال و یخچال را برای سوپرمارکت انتخاب کنید؟

چگونه یخچال و یخچال را برای سوپرمارکت انتخاب کنید؟


اول، طبقه بندی بر اساس تعداد درب، می توان به فریزر تک درب، فریزر دو درب، فریزر چند درب تقسیم شده است.

دوم، طبقه بندی با استفاده از تابع:

1، کابینه یخچال: درجه حرارت کابینت در محدوده 0 تا 10 ℃، نوشیدنی ها، تخم مرغ، محصولات لبنی، میوه ها، سبزیجات و غیره نگهداری می شود، بسته به هدف مورد نظر می تواند مورد استفاده قرار گیرد، همچنین می تواند برای ذخیره سازی دارو استفاده شود ، واکسن ها و گل ها. سابق یک طرف عمودی درب است.

2، یخچال و فریزر: درجه حرارت کابینت معمولا کمتر از -18 ℃، می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای یخ زدن مواد غذایی و ذخیره سازی طولانی مدت مواد غذایی یخ زده و یا موارد دیگر. بیشتر ساختار درب عمودی.

3، یخچال فریزر: جعبه با عایق به دو یا چند درجه حرارت مختلف درب انبار یا یخچال دو درب. هر کدام از آنها دارای درب قابل انعطاف است که در آن حداقل یکی از آنها یک محفظه یخچال و محفظه یخچال است که به ترتیب برای ذخیره یخچال و مواد غذایی یخ زده استفاده می شود.

4، کابینه مبادله یخچال و فریزر: یک یخچال فریزر چند منظوره جدید که توسط ترموستات تبدیل شده است، یخچال فریزر یخچال فریزر یا یخچال فریزر را برای استفاده، به منظور رعایت الزامات کاربران در دوره های مختلف. این کارخانه یخچال و فریزر بهداشت و درمان چین در خصوص ویژگی های بازار چین در توسعه یک طبقه ی جدید از محصولات است. برای فریزر با محفظه فریزر یا محفظه فریزر یخچال، در جلوی درب (یا پوشش) علامت ستاره قرار می گیرد تا دمای یخچال و فریزر یا محفظه ذخیره ی یخ زده را تشخیص داده و دمای را با یک علامت * به عنوان نشانگر نشان دهید.

سوم، هنگامی که با توجه به طبقه بندی آب و هوا استفاده می شود:

1، فریزر نوع زیرمجموعه (SN): آب و هوای معتدل مناسب برای استفاده از فریزر. شما می توانید در محدوده دمای محیط 10 ~ 32 ℃ کار کنید.

2، فریزر نوع معتدل (N): مناسب برای فریزر استفاده از آب و هوای معتدل. شما می توانید در محدوده دمای محیط از 16 ~ 32 ℃ کار کنید.

3، فریزر نوع ساتروپیک (ST): مناسب برای فریزر استفاده از آب و هوای نیمه گرمسیری. شما می توانید در محدوده دمای محیط 18 ~ 38 ℃ کار کنید.

4. فریزر گرمسیری (T): مناسب برای استفاده فریزر در هوای گرمسیری. شما می توانید در محدوده دمای محیط از 18 تا 43 ℃ کار کنید.

5، فریزر منطقه گسترده ای آب و هوایی: مناسب برای دو یا چند استفاده از یخچال فریزر مختلف. می تواند در طیف وسیعی از دمای محیط کار کند. این سبز و بهداشت با توجه به تفاوت چین در شمال و جنوب در ویژگی های آب و هوایی یک طراحی بزرگ و توسعه یک نوع محصول جدید است.

چهارم، با استفاده از مکان های مختلف فریزر را می توان به فریزر خانگی خانگی، فریزر الکتریکی تجاری، فریزر آشپزخانه، فریزر پزشکی، فریزر درجه حرارت پایین و غیره تقسیم شده است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.