پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه می توان درب شیشه ای فریزر را با پدیده هیدروژل اطراف آن کاهش داد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه می توان درب شیشه ای فریزر را با پدیده هیدروژل اطراف آن کاهش داد

2014-12-24

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه می توان درب شیشه ای فریزر را با پدیده هیدروژل اطراف آن کاهش داد

اکثر مشتریان باید از مشکل آگاه باشند، از یخچال در تابستان استفاده کنند، هنگامی که یخچال و فریزر، گاهی اوقات یخچال و فریزر مرطوب است، به خصوص در درب، شما همچنین ممکن است قطره ها ظاهر شوند. وضعیت چیست؟ آیا یخچال و فریزر، یخچال و فریزر از پرسش نیست؟ در واقع نه، این یک پدیده طبیعی است؟


تابستان یک محیط گرم و مرطوب است، یخچال و فریزر به دلیل فرایند خنک کننده، داخلی قطعا یک درجه حرارت بسیار پایین است، درجه حرارت ویژگی های انتقال، انتقال از کم به بالا، قطعا در جعبه یخچال و فریزر خارج از درب شیشه ای دمای محیط اطراف آن بسیار پایین تر از دمای محیط خواهد بود؛ مولکول های آب در هوا، پوسته بیرونی یخچال و درهای شیشه ای را مخلوط می کند، و وقتی رطوبت نسبی از 80 درصد تجاوز می کند، مهر و موم درب یخچال و میز شیشه ای درب می تواند مهره های چسبنده ، که طبیعی است. هنگامی که شروع پدیده تراکم، با یک پارچه نرم برای تمیز کردن، مانند کاهش رطوبت نسبی، پدیده تراوش نمی بیند، بر یخچال و ویژگی های یخچال و فریزر تاثیر نمی گذارد.
به خصوص در استفاده از کابینه کم دما در بالای درب های شیشه ای باید قادر به تولید یک منطقه بزرگ از مه، به طور کلی یک کابینه درب شیشه ای کم دما نصب سیم یا فیلم گرما، نیاز فردی مشتریان خواستار ، همچنین در سیم نصب سیم جانبی، اجازه نمی دهد هر حادثه تولید شده است.

با این حال، برای کاهش وقوع چگالی، وقتی که ما معمولا استفاده می شود نیز باید توجه به نکات زیر:
1 اگر کالایی برای احتیاجات سختگیرانه درجه حرارت نباشد، سپس درجه حرارت را دو بار به حداکثر برسانید و اختلاف دما را بین میز اتاق کاهش دهید، که می تواند پدیده تراکم را کاهش دهد. در واقع، اکثریت قریب به اتفاق نوشیدنی ها، بهتر است زمانی که طعم 6-8 درجه باشد. بنابراین نیازی به دمیدن دماهای پایین یخ زده نیست.
2، یک روز با پارچه نرم به طور منظم پنجره ها را خارج از جدول تمیز و دیگر بخش های تراوش، می تواند پدیده تراکم را کاهش دهد. چگالی چنین سخت تر است.
3. اگر تهویه خوب است. آنها همچنین می توانند موجی از تراکم را کاهش دهند.

4. برای خرید یک یخچال و فریزر با درب های حرارتی، هزینه ای در بر داشت.

فریزر شیشه ای سبز سلامتی همیشه همراه با درب گرم است. اما یخچال و فریزر مطابق با شرایط مورد نیاز است. با یا بدون درب گرم اختیاری است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.