پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟

2023-02-27

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟

چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟

 

 

 • پس از اینکه سردخانه به تازگی نصب شد یا پس از استفاده طولانی مدت مجددا مورد استفاده قرار گرفت، باید آزمایش و اشکال زدایی جامع انجام شود.در شرایط عادی بودن همه نشانگرها، می توان با راهنمایی تکنسین های حرفه ای تبرید شروع به کار کرد.

 

 • به برخورد و خراشیدن تخته سردخانه و ظاهر آن دقت کنید.از آنجا که ممکن است باعث فرورفتگی و زنگ زدگی شود، باعث کاهش عملکرد عایق می شود.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟ 0

 

 • از آنجایی که سردخانه پیش ساخته از قطعات زیادی از صفحات عایق حرارتی ساخته شده است، بنابراین فاصله مشخصی بین پانل ها وجود دارد.این شکاف ها با درزگیر آب بندی می شوند تا از ورود هوا و آب جلوگیری شود.بنابراین در استفاده از برخی از خرابی های آب بندی باید قطعات به موقع تعمیر شوند و پدیده نشتی و خنک شدن قاطعانه از بین بروند.

 

 • از یخ و آب زیاد روی زمین جلوگیری کنید.در صورت وجود یخ، از اجسام سخت برای تمیز کردن استفاده نکنید تا از آسیب به زمین جلوگیری شود.

 

 • واحد عملیات اولیه: سطح روغن و شرایط برگشت روغن کمپرسور و تمیزی روغن باید رعایت شود.متوجه شدیم که روغن کثیف است یا افت سطح روغن باید به موقع حل شود، تا باعث روانکاری ضعیف نشود.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟ 1

 

 • کندانسور را مرتباً تمیز کنید تا در حالت انتقال حرارت خوب بماند.برای بررسی اغلب کندانسور، مشکلات پوسته پوسته شدن، برای حذف گرد و غبار به موقع.بررسی کنید که آیا موتور و فن به طور انعطاف پذیر می چرخند یا خیر.اگر صدای اصطکاک غیر عادی وجود دارد، بلبرینگ همان مدل باید تعویض شود.کثیفی روی تیغه فن، کویل، صفحه آب باید مرتباً پاک شود.

 

 • برای اواپراتور: اغلب بررسی وضعیت یخ زدایی، اینکه آیا یخ زدایی به موقع و موثر است یا خیر، بر اثر تبرید تأثیر می گذارد و در نتیجه سیستم تبرید مایع به عقب برمی گردد.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟ 2آخرین اخبار شرکت چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟ 3

 

 • وضعیت عملکرد کمپرسور را مرتباً مشاهده کنید و دمای خروجی آن را بررسی کنید.در طول تغییر فصل باید به وضعیت عملکرد سیستم توجه ویژه ای داشت و دمای تامین مایع و تراکم سیستم را به موقع تنظیم کرد.

 

 • با دقت به کمپرسور گوش دهید، صدای در حال اجرا فن کندانسور، غیرعادی تشخیص داده شده باید به موقع انجام شود.لرزش کمپرسور و لوله اگزوز را بررسی کنید.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه از سردخانه به درستی نگهداری کنیم؟ 4

 

 • تکنسین های تبرید باید سالی یک بار کمپرسور را بازرسی و نگهداری کنند.سطح روغن و رنگ روغن کمپرسور را بررسی کنید.اگر سطح روغن کمتر از 1/2 آینه دید باشد، باید علت نشتی روغن شناسایی و پس از عیب یابی روغن روانکار پر شود.اگر رنگ روغن تغییر کرده است، روغن روان کننده باید کاملاً تعویض شود.

 

 • به طور مرتب بررسی کنید که آیا لوله اتصال روی لوله های اتصال و قطعات شیر ​​واحد تبرید محکم است و آیا نشتی مبرد وجود دارد یا خیر (رد روغن در محل نشتی عمومی ظاهر می شود).

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.