پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه میوه را به اندازه تازه نگه داریم - عوامل داخلی و خارجی پوسیدگی میوه
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه میوه را به اندازه تازه نگه داریم - عوامل داخلی و خارجی پوسیدگی میوه

2015-01-16

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه میوه را به اندازه تازه نگه داریم - عوامل داخلی و خارجی پوسیدگی میوه

عوامل داخلی و خارجی پوسیدگی میوه

پس از برداشت، میوه هنوز زنده است. استنشاق اکسیژن، باید نفس بکشد. دی اکسید کربن را آزاد کنید و گرما را آزاد کنید تا میوه ها دارای قابلیت مقاومت در برابر میکروارگانیسم های محیط زیست و بیماریزا باشد. اینها به شدت مربوط به طراوت میوه ها است. عوامل موثر بر فعالیت متابولیک و ذخیره ذخیره میوه، عوامل اصلی خارجی و میوه خود هستند.

عوامل خارجی عبارتند از: دما، رطوبت و ترکیب گاز.

دمای پایین می تواند تنفس میوه و سایر فرایندهای متابولیکی را مهار کند، بنابراین روند فرایند پیری را به تاخیر می اندازد. بدون وقوع آسیب های سرد، باید در کمترین دمای ممکن برای طولانی مدت دوره نگهداری استفاده شود.

ترکیب گاز همچنین تأثیر قابل توجهی در حفظ میوه دارد، تغییر ترکیب گاز محیط اطراف، مانند کاهش میزان اکسیژن و افزایش میزان دی اکسید کربن می تواند سرعت متابولیسم را کاهش دهد، می تواند زمان ذخیره میوه ها را افزایش دهد.

ريشه گياهان ريشه آنها باعث جذب رطوبت پس از برداشت مي شود که سبب تغيير در ساختار، بافت و سطح مي شود و بنابراين بر رطوبت خاص اصرار دارد، کاهش آب را کاهش دهد و به محتواي آب برسد و همچنين کيفيت ميوه نيز نقش کليدي ايفا مي کند .

عوامل گیاهان میوه عمدتا به نوع میوه اشاره دارند. تفاوت بین انواع مختلف تنفس میوه تا حد زیادی. میوه ها مانند میزان تنفس انواع توت ها بیشتر از میوه های مرکبات و پونه. نرخ تنفس بیشتر از ارقام دیررس بلوغ زودرس است. تفاوت های زیادی در مقدار اتیلن وجود دارد از زمان رسیدن تفاوت های تنفسی نیز رخ می دهد. در واقع تعداد زیادی از اتیلن پس از برداشت میوه وجود دارد. میوه ای ساده لوح و پوسیدگی را افزایش دهید. همه اینها نشان می دهد که گاز اتیلن می تواند میوه ها و سبزیجات پیری را تسریع کند و برای تسریع تنفس. عامل تعیین کننده در ارتقاء کولر آب نابالغ میوه پوسیدگی.

نمایشگاه سبز و سلامتی میوه از تکنولوژی جدید برای افزودن رطوبت استفاده می کند، میزان کابینت داخلی را تا 75٪ افزایش می دهد.

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصولات بدانید pls call me: John + 86-15374066785.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.