پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟

2023-01-06

آخرین اخبار شرکت در مورد با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟

با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟

 

اگر یخچال برای مدت طولانی استفاده نشود، شرایط زیر ممکن است رخ دهد:

 

1. در صورت عدم استفاده طولانی مدت از یخچال، روغن منجمد و مبرد موجود در یخچال به ته کمپرسور و خط لوله رسوب می کند.مبرد خورنده است و یخچال به دلیل عدم محافظت از روغن یخ زده، خوردگی خط لوله را تسریع می کند که به عملکرد داخلی یخچال آسیب می رساند.

 

2. روغن روان کننده در کمپرسور به پایین می چسبد و تمام قطعات کار در دستگاه در حالت خشک هستند.در این زمان در صورت استفاده از دستگاه، سیلندر و پیستون کمپرسور بدون روغن کاری کار می کنند که بر عمر مفید کمپرسور تأثیر می گذارد.

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 0

سبز و سلامتمحصولات اصلی

 

پس چگونه باید با یخچال هایی که مدت زیادی از آنها استفاده نمی شود برخورد کنیم؟

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 1آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 2

 

 • راه اندازی منظم

توصیه می شود برای بازیافت مبرد و روغن منجمد موجود در خط لوله، ماهی یک بار شروع به کار کنید.زمان منبع تغذیه نباید خیلی طولانی باشد، با 5-8 دقیقه مناسب است.بیش از حد طولانی، ممکن است باعث کاهش دمای یخچال، تولید یخ و آب میعانات جدید و افزایش رطوبت محیط در یخچال شود.

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 3آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 4

 

 • به موقع تمیز کنید

قبل از استفاده از فریزر، مطمئن شوید که فریزر را کاملا تمیز کرده اید.علاوه بر یخ زدایی و پاک کردن ساده دیواره داخلی، یخچال نیز باید تمیز و ضدعفونی شود تا از باقی ماندن مواد غذایی داخل فریزر اطمینان حاصل شود.

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 5آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 6

 

 • در مکان های خشک و دارای تهویه قرار دهید

پس از تمیز کردن، یخچال باید در یک محیط تهویه قرار گیرد، درب یخچال را برای عملیات خشک کردن باز کنید.پس از آن برای جلوگیری از آلوده شدن مجدد فریزر هیچ ماده غذایی را در فریزر قرار ندهید.درب یخچال را نمی توان تا زمانی که دمای داخل فریزر با دمای اتاق یکسان باشد و رطوبتی نداشته باشد بسته شود.

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 7آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 8

 

 • نوار مهر و موم را تمیز کنید

پس از مدتی استفاده، نوار آب بندی معمولاً خیلی تمیز نیست.حتی اگر با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نباشد، بارها توسط مواد غذایی داخل فریزر آلوده می شود.بنابراین، تمیز کردن نوار مهر و موم را فراموش نکنید.

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 9

سبز و سلامتنمایشگر نوشیدنی درب شیشه ای یخچال برای بار

 

این چیلر نمایشگر تجاری با ظاهری بالا و با ظرفیت بالا برای بارهایی برای ذخیره و نمایش نوشیدنی ها و مشروبات الکلی طراحی شده است.روش خنک کننده فن باعث می شود دمای کابینت یکنواخت تر شود.درب شیشه ای توخالی دوگانه آن از مواد شیشه ای با کیفیت بالا ساخته شده است تا کالاها به وضوح نمایش داده شوند.عملکرد یخ زدایی خودکار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود و چیلر را تمیز نگه می دارد.این ساختار توخالی دو لایه اثر عایق حرارتی بهتری دارد و می تواند از نشت هوای سرد جلوگیری کند.قفسه لایه قابل تنظیم باعث می شود که انواع نوشیدنی ها به دلخواه خود قرار گیرند. این یخچال نمایشگر نوشیدنی از نورپردازی سه رنگ استفاده می کند که می تواند رنگ نور مناسب را با توجه به محیط های مختلف تنظیم کند.

 

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 10

آخرین اخبار شرکت با یخچالی که مدت زیادی از آن استفاده نمی شود چگونه رفتار کنیم؟ 11

 

گوانگدونگسبز و سلامتIntelligent Cold Chain Technology Co. Ltd. یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات تبرید تجاری با بیش از 10 سال تجربه تولید است.کارخانه این شرکت با بیش از 50000 متر مربع مساحت، با بیش از 200 کارمند، با تعدادی تجهیزات پیشرفته تولیدی.

 

محصولات اصلی ازسبز و سلامتاین شرکت شامل موارد زیر است: چیلر نمایشگر ایستاده، فریزر نمایشگر درب شیشه ای، چیلر باز چند طبقه نگهداری میوه، یخچال فریزر جزیره ای ترکیبی سوپرمارکت، یخچال یخچال افقی گوشت، یخچال نمایش کیک، ویترین نمایش بستنی، سردخانه یخچال، اتاق سرد فریزر و سایر تجاری تجهیزات برودتیسبز&سلامتیمحصولات تبرید به طور گسترده ای در سوپرمارکت ها، مراکز خرید، فروشگاه های رفاه، رستوران ها، هتل ها، کیک فروشی ها، مغازه های گوشت و سایر مکان های تجاری استفاده می شود.

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.