پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟

2023-02-19

آخرین اخبار شرکت در مورد هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟

هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟

 

بسیاری از مشتریان مستقیماً می پرسند که هزینه ساخت یک سردخانه چقدر است؟در واقع هزینه ساخت یک اتاق سرد تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد.

 

تولید - محصول:https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-27170615-customized-size-cold-room-warehouse-cold-storage-fruit-vegetable-icecream.html

 

آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  0آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  1

 

 

اول از همه، ما باید عوامل زیر را در نظر بگیریم: اندازه، استفاده، دما، پیکربندی سردخانه.

 

معمولا با توجه به طبقه بندی دما، ذخیره سازی سرد به سردخانه تازه (2 ~ 8 ℃)، انبار سرد یخ زده (-10 ℃ / -18 ℃)، ذخیره سازی سرد با دمای پایین (-20 ℃ / -23 ℃)، سریع تقسیم می شود. - انبار سرد منجمد (-23 درجه در زیر).

 

آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  2آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  3

 

 

سردخانه تازه برای میوه ها و سبزیجات، سردخانه منجمد برای مواد غذایی منجمد، سردخانه با دمای پایین مناسب برای انجماد محصولات آبزی و گوشت مرغ، سردخانه سریع منجمد برای درمان انجماد سریع قبل از یخچال مواد غذایی تازه مناسب است.این عناصر به درخواست مشتری بستگی دارد، تنها بر اساس درک کامل نیازهای مشتری، می توانیم مطابق با وضعیت واقعی طراحی کنیم.

 

آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  4آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  5

 

 

زمانی که شرایط دیگر یکسان باشد، هر چه دمای انبار سرد کمتر باشد، هزینه آن بیشتر می شود.در انتخاب تجهیزات کمپرسور، تجهیزات برودتی به کمپرسور وارداتی معروف و کمپرسور داخلی، تجهیزات وارداتی با کیفیت خوب و قیمت بالا تقسیم می شوند.

 

علاوه بر این، لازم است مواد عایق سردخانه، تجهیزات برودتی، لوله های تبرید، شیرها، جعبه کنترل، سیم و سایر عوامل را نیز در نظر گرفت.یک طرح طراحی سردخانه خوب باید قابلیت عملی بودن انبار سرد و هزینه استفاده بعدی را در نظر بگیرد.و در صورت نازلترین قیمت، مناسب ترین سردخانه را برای نیاز مشتری طراحی کنید.

 

آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  6آخرین اخبار شرکت هزینه ساخت سردخانه چقدر است؟  7

 

 

طرح طراحی سردخانه نه تنها بر هزینه جاری سردخانه تأثیر می گذارد، بلکه بر هزینه استفاده بعدی مانند مصرف برق نیز تأثیر می گذارد.همچنین شامل طراحی چیدمان سردخانه، انتخاب تجهیزات جزء، مبرد، انتخاب پانل ساندویچ و بسیاری جزئیات دیگر می شود.

 

موارد بالا دلیل ساخت سردخانه برای انتخاب یک شرکت حرفه ای به خصوص برای سردخانه های بزرگ و همچنین انتخاب یک شرکت قوی است.سردخانه تجاری Green&Health، با ارتباط فروشنده حرفه ای، طراحی رایگان و درک جزئیات بیشتر را ارائه می دهد.Green&Health تولید کنندگان قدرت با بیش از ده سال تجربه در طراحی، نصب، فروش سردخانه است، ما به طور ویژه انواع تجهیزات تبرید حرفه ای را برای شرکت ها عرضه می کنیم.

 

 

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.