پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ماشین یخ کار می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

ماشین یخ کار می کند

2015-01-15

آخرین اخبار شرکت در مورد ماشین یخ کار می کند

ماشین یخ کار می کند

اصل ماشین یخ واقعا ساده است، هسته دروازه تبخیر کننده است.

ساخت اصل یخ

با شیر آب: آب به طور خودکار وارد مخزن ذخیره سازی آب می شود، سپس توسط شیر کنترل جریان به انحراف آب از طریق سر پمپ فرستاده می شود، جایی که آن را به طور مساوی اسپری آب بر روی سطح یخ، مانند یک پرده در جریان یخ مانند سطح دیوار، آب به نقطه انجماد سرد می شود، بدون اینکه تبخیر شود، آب یخ زده به مخزن ذخیره آب از طریق شیارهای متخلخل منتقل می شود، سپس کار چرخه را راه اندازی مجدد کنید.

1. آب سرد را در مخزن یخچال قرار دهید و سپس از طریق پمپ جریان آب را در مخزن از طریق اواپراتور ادامه دهید.

2. پس از شروع کمپرسور یخ، ابتدا در هوا خارج می شود و سپس به هوا و آب از طریق کمپرسور فشرده می شود و سپس تا حد معینی آن را نمی توان فشرده و سپس فشرده سازی گاز خروجی گاز و سپس از طریق عملیات کمپرسور ادامه می دهد، اجازه می دهد آب از طریق خنک کننده تبخیر ادامه یابد، دستگاه یخ ساز فکر می کند دمای آب فشرده پایین تر و پایین تر است، مهم است که دمای تبخیر کننده فقط -10 تا -18 درجه باشد، به طوری که دمای آب از کاهش شدید، رسیدن به اثر مایع شدن. هنگامی که دستگاه یخ در دمای آب سرد کمتر از 0 درجه است، آنها شروع به پایین آوردن دمای اواپراتور در تماس با سطح یخ، می دانند سطح تماس به یک ضخامت یخ خاصی می رسد، شما می توانید یخ زدگی را روشن کنید دریچه های الکترومغناطیسی اغلب در قالب پمپ حرارتی ضدعفونی استفاده می شود و سپس یخ را از دستگاه یخ، فرایند درمان بعدی حذف می کند.

استفاده از یخ ماشین:

1. یخچال باید در محل تهویه قرار داده شود، دور از محل ذخیره سازی گرما، از محیط با درجه حرارت بالا در محل کار جلوگیری شود، در دمای اتاق بهتر است در 20 درجه کنترل شود، در مقایسه با فاصله دیوار دیگر 30 سانتی متر مناسب است.

2. خاموش کردن منبع آب، پایان لوله اتصالات (شیر رشته ای) به پایین پشت دستگاه یخ از طریق خروجی و انتهای دیگر به سوپاپ آب پیچ خورده است، توجه داشته باشید که اولین پورت اتصال (رابط) حذف شده هنگامی که لوله به پورت شیر ​​ثابت شده است، سپس سوار لوله را متصل کنید، تا زمانی که هیچ نشت آب تا کنون وجود نداشته باشد.

3. شیرها را باز کنید و آب را از 2 تا 5 دقیقه نگه دارید، سپس بعد از 1 دقیقه به حالت اتوماتیک بچرخید، دستگاه شروع به ورود به حالت یخ می کند.

4. تمام روند کار بر روی دستگاه یخ را تحت تاثیر قرار نمی دهد، نیاز به بار اول و دوم بوت بوت فاصله 3-5min مناسب برای جلوگیری از سوئیچینگ تکرار کوتاه!

5. هنگامی که آب آشامیدنی زنگ هشدار یا زنگ هشدار می دهید، زمان مکالمه توقف را به عنوان نیاز چهارم مناسب است.

ماشین یخ برف برای استفاده:

1. بسته بندی را خارج کنید و کیسه های کاغذی ضمیمه شده را خارج کنید و از داخل داخل مخزن، تخلیه، قاشق یخ و سایر لوازم جانبی را از آب بگیرید.

2. تهویه یخچال دستگاه قرار دهید، فضای بسیار زیادی را نگه دارید و با دیوار 150 میلی متری، دور از گرما باشد. اطمینان دستگاه صاف قرار دادن.

3. لوله خروجی که همراه با لوله پلی اتیلن پلاستیکی نرم افزاری پلاستیکی نرم افزاری F12 و پشت دستگاه است، و انتهای دیگر در دهانه فاضلاب قرار می گیرد.

4. به طور تصادفی گفت: لوله ورودی متصل در یک انتهای متصل به شیر آب لوله های آب، انتهای دیگر دستگاه یخ به پشت نوک پستان شیر متصل است، توجه داشته باشید که هنگام اتصال لوله ها باید در انتهای مهر و موم قرار داده شود حلقه (توزیع تصادفی)

5. شیر را برای تضمین جریان صحیح آب به داخل آب بریزید.

6. سیم برق را وصل کنید، پانل اپراتور را در بالای سوئیچ را فشار دهید، سپس شروع به کار یخچال، دستگاه یخ اجرا یخ اتوماتیک مداوم یخ از یخ آب ← → → ذخیره یخ خشک کم چرب. اگر مقدار مخزن ذخیره یخ پر از فانوس یخ به میزان مشخصی در نور پانل عملیات به دست می آید، دستگاه یخ تنها حرکت می کند، هنگامی که ظاهر خارجی بدون آب و یا شکست لوله لوله آب، کمبود آب در کنترل پنل یخ ، سیستم خاتمه ماشین دستگاه یخ

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.