پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه کیک نمایشگاه کار می کند؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه کیک نمایشگاه کار می کند؟

2015-01-16

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه کیک نمایشگاه کار می کند؟

چگونه کیک نمایشگاه کار می کند؟

قبل از معرفی چگونگی کار کیک نمایش، ما به همه اجازه می دانیم که کابین نمایش کیک و ویژگی های آن چیست. ویترین کیک تجهیزات یخچال برای نمایش کیک است.

برای مقاصد مختلف کیک تازه، کیک تبرید، نمایش کیک، و همچنین ساختار کلی کابین کیک را می توان در تمام قطعات قابل جابجایی، همه با شیشه های سخت نصب شده، به طوری که تضمین شده است که اثر نمایش خوب، بلکه برای اطمینان از اینکه شیشه شکسته صدمه دیده است. جداسازی آسان، حمل و نقل، حرکت، کشیدن و غیره. رنگ های سیاه و سفید، سفید، قرمز و دیگر رنگ ها هستند. مواد سنگ مرمر، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و چرم و سایر مواد هستند. نمایشگاه کیک به طور گسترده ای در نانوایی، فروشگاه هدیه، سوپرمارکت کوچک، فروشگاه راحتی، در تجارت کیک، سبزیجات، نوشیدنی ها، آبجو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های نمایش کیک:

1، شیشه با حرارت گرم، مواد بالا.

2، با استفاده از کمپرسورهای وارداتی، مانند Embraco یا مارک های سرمایه گذاری مشترک اختیاری مانند Konor.

3، عملکرد کامل از کیک تازه، صفحه نمایش کیک و تبرید کیک کامل شده است.

4، با کسب و کار ترکیبی از الزامات طراحی تبلیغاتی.

5. هنگامی که مشکلات خنک کننده، ما باید در کوتاه ترین زمان تعمیر و در داخل از کیک، سبزیجات، نوشیدنی ها، شراب، طحال را فراموش کنیم و به همین ترتیب درجه حرارت به طور کافی ظهور زیان های قابل توجهی را نشان می دهد.

6، استفاده کامل و منطقی از فضای منحصر به فرد.

7، به نظر می رسد رمان زیبا، جلب توجه، در حالی که دادن احساس خوب، خوردن طعم و مزه.

اما کیک نمایش اصل تبرید چیست؟

ما اغلب در مغازه کیک می بینیم، اما کدام اصل کابینه یخچال چیست؟ به یاد داشته باشید کیک اصل کوره خنک کننده می تواند به طور موثر صرفه جویی در انرژی، چرا این کار را نمی کند! اجازه دهید ما با هم کار کنیم تا کشف اصل کابینه کابینه حجاب اسرار آمیز از آن!

اصل خنک کننده کابینه:

در واقع، نمایش کیک و فریزر، یخچال و فریزر، اصل تهویه مطبوع یکسان است. ویترین کیک به طور کلی با استفاده از مبرد R134a، چرا که دمای تبخیر آن در فشار اتمسفری تقریبا 100000Pa -40.8 ℃، البته، مبرد کم فشار، دمای تبخیر کننده به ترتیب افزایش یافته است.

صفحه نمایش کیک معمولا کمپرسور ساخته شده است، وقتی کمپرسور شروع می شود، فشار فوق العاده کم باعث افزایش مبرد می شود.

دریچه گاز یک چیز اساسی در بخش موتور است، نقش آن در ایجاد مبرد کم فشار و فشار بالا در سیستم خنک کننده برای تبدیل نقطه بین نقطه بالا و پایین در این دریچه است. جریان هوای فشار بالا به یک وام مسکن، در این فرایند به زودی با گرما جذب شده احاطه خواهد شد، و در نتیجه باعث کاهش دمای محیط می شود.

به طور کلی فشارهای مختلف مربوط به درجه حرارت تبخیر مختلف، تحت همان فشار، اگر دمای بالاتر از یک مقدار مشخص باشد، مبرد منفجره است؛ اگر مقدار زیر یک مایع مشخص باشد؛ اگر در مقدار معینی از همزیستی دو مرحله باشد. فشار وجود دارد بالاتر، دمای مایع شدن بالاتر است؛ برعکس، فشار کاهش می یابد، دمای تبخیر به ترتیب کاهش می یابد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.