پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه از فریزرهای تجاری نگهداری کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه از فریزرهای تجاری نگهداری کنیم؟

2022-06-05

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه از فریزرهای تجاری نگهداری کنیم؟

چگونه از فریزرهای تجاری نگهداری کنیم؟

آخرین اخبار شرکت چگونه از فریزرهای تجاری نگهداری کنیم؟  0
 

1. حداقل دو بار در سال یخچال را تمیز کنید.هنگام تمیز کردن یخچال، ابتدا برق را قطع کنید، با یک پارچه نرم در آب یا مایع ظرفشویی فرو ببرید، به آرامی بشویید و سپس در آب فرو کنید تا مواد شوینده پاک شود.پس از تمیز کردن، دوشاخه برق را محکم وارد کنید و بررسی کنید که آیا کنترل کننده دما در محدوده صحیح تنظیم شده است یا خیر.

 

2. باله های کندانسور فریزر باید هر دو ماه یا بیشتر با یک برس تمیز شوند تا اثر اتلاف گرما بهتر شود.

 

3. هنگامی که لوازم داخل کابینت کثیف و جرم گرفته می شود باید آنها را جدا کرده و با آب تمیز یا مواد شوینده تمیز کرد و سطح قطعات الکتریکی را با پارچه خشک پاک کرد.

 

4. علاوه بر این، زمانی که یخچال برای مدت طولانی استفاده نمی شود، باید آن را از دوشاخه برق جدا کنید، کابینت را پاک کنید و پس از خشک شدن کامل کابینت، درب آن را ببندید.

 

5. لازم به ذکر است که هنگام یخ زدایی نمی توان از وسایل فلزی نوک تیز مانند پیچ ​​گوشتی، بیل و سایر اشیاء در یخ زدایی استفاده کرد.هنگام یخ زدایی، به طور اتفاقی آستر آلومینیومی یخچال سوراخ می شود و در نتیجه اواپراتور آسیب می بیند و زنگ می زند، سیستم یخچال نشتی دارد و یخچال یخچال نمی شود.

 

6. گرد و غبار روی سطح فریزرهای تجاری را با پارچه های خشک پاک نکنید.گرد و غبار از فیبر، ماسه و سیلیس تشکیل شده است.بسیاری از افراد از پارچه های خشک برای تمیز کردن و پاک کردن سطح فریزرهای تجاری استفاده می کنند.در واقع، این ذرات ریز به سطح رنگ یخچال تجاری در اصطکاک پاک کردن به جلو و عقب آسیب می رسانند.

 

7. فریزرهای تجاری را برای مدت طولانی زیر آفتاب نگذارید.پس از انبساط و انقباض حرارتی باعث از بین رفتن شکل ظاهری فریزرهای تجاری و یا حتی چسبیدن پوست می شود که این امر عمر مفید و زیبایی فریزرهای تجاری را بسیار کاهش می دهد.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.