پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟

2023-11-14

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟

چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟

 

کابینت های نمایش تازه توسط سوپرمارکت ها برای خنک کردن انواع مختلف محصولات استفاده می شوند، که می تواند تا حدودی سودآوری را افزایش دهد.یک یخچال نمایشگر حفظ سوپرمارکت دارای تعداد سالی است که در عمر خدمت خود باقی مانده است.به طور کلی، یک یخچال نمایش محافظ سوپرمارکت با کیفیت بالا دارای عمر خدمت حدود سه تا پنج سال است.نگهداری منظم نقش مهمی در تعیین مدت زمان دوام یخچال نمایشگر نگهداری سوپرمارکت داردزندگی قابل استفاده کابینت نمایش می تواند با نگهداری احتیاط بیشتری افزایش یابد.

آخرین اخبار شرکت چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟  0

اطلاعات کولر باز چند طبقه اینجا کلیک کنید:

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-2160363-right-angle-commercial-open-front-multi-deck-display-chiller-remote-system.html

 

 

بنابراین، چگونه زندگی خدمت کابینت نمایش حفاظت سوپرمارکت را افزایش دهیم؟ چه کاری باید انجام دهیم؟ در اینجا برخی از روش های نگهداری وجود دارد:

 

  • بعد از ورود کابینت نمایش سوپرمارکت جدید، جعبه را باز کنید و سپس لوازم جانبی تصادفی در کابینت را بررسی کنید.چک سوپرمارکت حفظ نمایش کولر با توجه به لیست بسته بندی کارخانهاین که آیا لوازم جانبی به جز کابینت کامل هستند و آیا در فرآیند بسته بندی لوازم جانبی حذف شده اند.

آخرین اخبار شرکت چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟  1

  • هنگامی که یخچال نمایشگاه جدید وارد فروشگاه می شود، بلافاصله انرژی مصرف نکنید. مطمئن شوید که جعبه نمایشگاه فروشگاه مواد غذایی حداقل سی دقیقه یا یک ساعت از منبع برق خارج شده است.

 

  • هنگامی که از کولر سوپرمارکت برای مدتی استفاده کردید، آن را با یک پارچه نرم یا اسفنج غوطه ور شده در آب یا صابون تمیز کنید (هرگز از یک محلول تمیز کننده خنثی و کاستیک استفاده نکنید).آن را با یک حوله خشک پاک کنید. تصمیم در مورد مدت زمان باید بر اساس این باشد که چقدر از یخچال شیشه ای سوپرمارکت استفاده می شود. پاک کردن و تمیز کردن یک بار در ماه ایده آل است.

آخرین اخبار شرکت چگونه می توان طول عمر یخچال های نمایشگر سوپرمارکت را افزایش داد؟  2

یخچال چند درب شیشه ای برای نمایش نوشیدنی

اطلاعات محصول اینجا کلیک کنید:https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-36572217-oem-upright-beverage-chiller-supermarket-display-drink-showcase.html

 

  • مهم است که به خط برق یخچال فروشگاه توجه کنید. از یک سوکت مشخص و مشخص و یک سیم قابل اعتماد و امن استفاده کنید.

 

  • قبل از نصب یخچال سوپرمارکت، خرده فروشان باید مطمئن شوند که منبع برق با استانداردهای 220V/50HZ مطابقت دارد.یک تنظیم کننده خودکار با ظرفیت بیش از 1000 وات باید نصب شود اگر ولتاژ از استاندارد مربوطه فراتر رود..

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.