پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد روش حذف سر و صدای فریزر - چگونه برای انتخاب یخچال فریزر سر و صدای کمتر؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

روش حذف سر و صدای فریزر - چگونه برای انتخاب یخچال فریزر سر و صدای کمتر؟

2015-01-20

آخرین اخبار شرکت در مورد روش حذف سر و صدای فریزر - چگونه برای انتخاب یخچال فریزر سر و صدای کمتر؟

روش حذف سر و صدای فریزر - چگونه برای انتخاب یخچال فریزر سر و صدای کمتر؟

ما به دقت انتخاب فریزر برای کسب و کار، بهبود فروش ما و تزئین بازار ما، اما سر و صدای فریزر آرامش ما را، ما را سردرد، به دلیل آن است که در سراسر سوپرمارکت، در تمام طول زمان به طور جدی بر احساس comsumers، همه آشفتگی در فریزر برای چگونگی از بین بردن نویز. در اینجا چند نکته برای شما وجود دارد، به اعتقاد من میتوانید از آن استفاده کنید.

اول، مهم است که مطمئن شوید فریزر پایدار است، فریزر باید به طور کلی بر روی یک زمین مسطح و ثابت قرار گیرد، برای مرکز خرید بزرگ و سوپر مارکت. این نکته به طور کلی نگران نباشید، برای نوع استفاده از فضای باز یخچال و فریزر، یخچالهای فریزر، کابینت های نمایشگاهی، کابینت های ذخیره سازی و غیره که در آن ناهنجاری ها یا اغلب حرکت می کنند، باید بیشتر توجه کنند. بعضی از تولید کنندگان به طور کلی با پاهای پایین فریزر می آیند، تنظیم کننده ی تعادل را تنظیم می کنند تا حداقل فریزر سر و صدا ثابت شود. اگر نه، می تواند پد لبه لاستیکی را در یخچال قرار دهید، به طوری که نویز به حداقل برسد.

از بین بردن سر و صدا، بهتر است از اجتناب از تشدید استفاده کنید. برای بررسی ارتباط بین خارج از لوله با جعبه تقویت اگر جایی شل شدن، باعث کمپرسور برای ایجاد رزونانس، بنابراین کمپرسور باید ثابت شود. گاهی اوقات پد پایه ثابت یا کف موتور تنگ نیست، که ممکن است کمپرسور صفحه ای است که توسط نیروی سست و یا ناهموار بوجود می آید، تنظیم یا تشدید بخش اتصال مفید خواهد بود.

اگر سمت عقب یخچال و فریزر بسیار نزدیک به دیوار است، بهتر است مطمئن شوید که دیوار و یخچال و فریزر به یک گرایش خاصی نیاز دارید. مناسب ترین درجه 1 تا 3 درجه است که یک طرف باز شدن کولر بزرگتر می شود و طرف دیگر کوچکتر مثل ترومپت است. طرف بزرگتر سر و صدا بیشتری تولید می کند، بهتر است که با جسم روبرو شویم، یک طرف کوچک صدای نسبتا پایین تر است، باید با جمعیت روبه رو باشد.

معمولا یخچال فریزر سوپرمارکت دارای دو نوع است. یک سیستم خودکار است و دیگری سیستم از راه دور است.

سیستم خودپرداز می تواند برخی از نویز را با راهنمایی های بالا کاهش دهد. اما به عنوان مثال، نوع چیلر لبنی باز است. قدرت کمپرسور بسیار بزرگ است که باعث ایجاد سر و صدا نمی شود.

سیستم از راه دور کمپرسور را خارج از کابین قرار می دهد که به این معنی حرکت نویز از داخل و خارج از اتاق است. سوپرمارکت را آرام باش

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.