پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد درمان سرماخوردگی تجاری
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

درمان سرماخوردگی تجاری

2023-09-29

آخرین اخبار شرکت در مورد درمان سرماخوردگی تجاری

درمان سرماخوردگی تجاری

با بهبود استانداردهای زندگی مردم، مردم توجه بیشتری به مواد غذایی دارند، نه مواد غذایی تازه به طور کلی برای خرید مواد غذایی نمی روند، چه در یک دوره زمانی خاص حمل و نگهداری شود،بنابراین ظهور زنجیره سرد حمل و نقل و همچنین فریزر های تجاری- مواد غذایی در دمای پایین می تواند به خوبی حفظ شود، مردم قادر به خوردن مواد غذایی تازه خواهد بود، باید توجه داشته باشید که فریزر پس از مدت زمان طولانی پس از استفاده از پدیده ی یخ ظاهر می شود،لایه ی یخ عام به ضخامت 5 میلی متر می رسد وقتی که باید با آن برخورد کنیم..

آخرین اخبار شرکت درمان سرماخوردگی تجاری  0

1، اولین دکمه ترموستات فریزر تجاری چرخش به "سردترین" دنده، اجازه دهید فریزر تجاری برای حدود 20 دقیقه کار می کند، به طوری که مواد غذایی فریزر تجاری دارای دمای پایین تر،جعبه غذاهاش رو بيرون، و بعد کابل برق رو جدا کن

آخرین اخبار شرکت درمان سرماخوردگی تجاری  1

یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/supplier-43299-commercial-display-freezer از این طریق می توان از این دستگاه استفاده کرد:

 

2، با برخی از عملکرد انتقال گرما بهتر از دستگاه بار با آب جوش، مانند جعبه ناهار فلزی، به آب جوش قرار داده شده در کابینت تزریق می شود،حدود 30 دقیقه صبر کنید تا آب جوشیده را جایگزین کنید.، و مشاهده قطعات یخ کابینت از وضعیت چگونه، تا اکثر یخ از یا ذوب تنها. سپس با استفاده از یک حوله خشک تمیز برای پاک کردن لکه های آب در اطراف آن.

آخرین اخبار شرکت درمان سرماخوردگی تجاری  2

3، برای برخی از موقعیت سخت تر یخ ما می توانیم با استفاده از حوله های گرم برای درمان دستی، برخی از مردم استفاده از یک خشک کن مو، اما توصیه نمی شود که شما استفاده از یک خشک کن مو،چون کنترل دمای خشک کن مو خوب نیست، هنگامی که دمای بیش از حد بالا است، آن را آسان به ایجاد تغییر شکل در داخل یخچال است.

آخرین اخبار شرکت درمان سرماخوردگی تجاری  3

4، بلوک یخبندان روی دیوار فریزر شروع به سقوط به عنوان یک کل، و بزاق لافک به آرامی یخ باقی مانده را از بین می برد، و در نهایت، همه چیز را با یک حوله تمیز پاک می کند.علاوه بر تخلیه مصنوعی، فریزر های تجاری نیز می توانند تمیز شوند، که باعث افزایش عمر و سلامت فریزر های تجاری می شود.

آخرین اخبار شرکت درمان سرماخوردگی تجاری  4

یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچال یخچالدر نتیجه زمان کار کمپرسور همچنان طولانی تر استبه همین دلیل وقتی که وضعیت یخبندان جدی تر شود، باید به موقع با آن مقابله شود.

آخرین اخبار شرکت درمان سرماخوردگی تجاری  5

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-40549113-444l-hypermarket-free-standing-free-freezer-display-refrigerator-showcase.html این محصول به عنوان یک محصول تولید شده توسط شرکت های تولید کننده و تولید کننده محصولات می باشد.

یخچال فریزر نمایشگر از Green&Health

 

1کمپرسور پر کارایی مارک آمریکایی کوپلند با ر404a

2عایق پلی اورتان 50 میلی متری

3-توليد كننده و تبخير كننده لوله مس خالص

4. درب شیشه ای با سیم گرم سه برابر بدون هیچ مه ای

5در خود بسته شدن، انرژي زيادي صرفه جويي ميکنه

6موتور فن درجه یک، 2000 دور در دقیقه، کارآمد در تولید هوا گرم و هوا سرد در تهویه کننده و تبخیرگر

7. ترافورماتور طراحی شده خاص، می تونه در ولتاژ و فرکانس اسپانیا جا بذاره

8دماي هوا -22 تا 18 سانتيگراد هست

9. محاصره شده توسط شیشه ای دوگانه ایزوله کننده، تا اثر بصری شفاف را حفظ کند

 

شرکت Green&Health بیش از ده سال است که در تجهیزات خنک کننده تجاری مشغول به کار است. ما یک تولید کننده حرفه ای هستیم که می تواند خدمات سفارشی را ارائه دهد،تا بتوانید از مقرون به صرفه ترین قیمت برای خرید محصولات رضایت بخش استفاده کنید.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.