پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد خنک کننده هوا؟ خنک کننده مستقیم؟ چگونه یخچال را انتخاب کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-20-86166280
اکنون تماس بگیرید

خنک کننده هوا؟ خنک کننده مستقیم؟ چگونه یخچال را انتخاب کنیم؟

2022-12-30

آخرین اخبار شرکت در مورد خنک کننده هوا؟ خنک کننده مستقیم؟ چگونه یخچال را انتخاب کنیم؟

خنک کننده هوا؟خنک کننده مستقیم؟چگونه یخچال را انتخاب کنیم؟

 

     یخچال های تجاری به طور کلی به دو دسته هوا خنک و مستقیم خنک تقسیم می شوند.از آنجایی که مصرف کنندگان اغلب در مورد دو عبارت سردرگم هستند، نمی دانند چگونه یخچال مناسب را انتخاب کنند.مطالب امروز تفاوت خنک کننده مستقیم و خنک کننده هوا را به شما می گوید.

 

چیلر مستقیم خنک کننده دارای یک اواپراتور است، اندازه اواپراتور مطابق با اندازه چیلر و دمای مورد نیاز است.روش سرد کردن غذا با همرفت طبیعی هوای خنک خنک می شود.

 

یخچال هوا خنک مجهز به اواپراتور پره دار و مجموعه گردش کانال است.موتور فن از طریق هوا در چیلر خنک شده توسط اواپراتور برای رسیدن به هدف تبرید به بالا و پایین گردش می کند.در هوای سرد باد می کند، بنابراین رطوبت مواد غذایی ذخیره شده را جذب نمی کند و باعث یخ زدگی نمی شود.بنابراین به چیلر هوا خنک چیلر بدون برفک نیز می گویند.بدون یخ زدگی به این معناست که سطح داخلی یخچال برفک ندارد و سطح اواپراتور همچنان یخ زده است اما نیازی به یخ زدایی با دست نیست.

 

کدام نوع یخچال را انتخاب کنم؟

 

به دلیل روش های مختلف تبرید، عملکرد اصلی یخچال خنک کننده مستقیم و یخچال خنک کننده هوا متفاوت است.

 

یخچال خنک کننده مستقیم انرژی کم، سر و صدای کم، قیمت پایین مصرف می کند، اما سرعت تبرید کند است، یکنواختی دما ضعیف است.یخچال نیاز به یخ زدایی دستی دارد.یخچال خنک کننده فن دارای سرعت انجماد سریع، حتی دمای یخچال و عملکرد یخ زدایی خودکار است.با این حال، مصرف برق، صدا و قیمت کمی بالاتر از یخچال های خنک کننده مستقیم است.

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-26810055-four-glass-door-combination-freezer-cooler-for-beverage-display.html

 

چیلر نمایشگر نوشیدنی های عمودی از Green&Health

 

آخرین اخبار شرکت خنک کننده هوا؟ خنک کننده مستقیم؟ چگونه یخچال را انتخاب کنیم؟  0

 

     این یخچال تجاری برای نگهداری و نمایش نوشیدنی ها مناسب است.دارای خنک کننده فن، یخ زدایی خودکار و درب شیشه ای برای مشاهده آسان است.کمپرسور مارک خنک کننده قابل اعتماد را تضمین می کند، در حالی که درب خود بسته، محصولات شما را تازه نگه می دارد.قفسه های قابل تنظیم و روشنایی LED سازماندهی و یافتن محصولات شما را آسان می کند، در حالی که کنترلر میکرو کامپیوتر کنترل دقیق دما را تضمین می کند.قاب آلیاژ آلومینیوم بادوام است و به راحتی تمیز می شود و تبخیر خودکار آب از تجمع یخ و آب جلوگیری می کند.ما همچنین خدمات OEM را برای نام تجاری سفارشی ارائه می دهیم.

 

  

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب نمایشگر فریزر تجاری تامین کننده. حق چاپ © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . تمامی حقوق محفوظ است.